Zpověď 0.4

19. září 2016 v 1:25 | Iffie |  Deníšet.
V určitý noční hodiny se už mnoho dobrých věcí neděje. Buď si zašukejte anebo běžte spát. Žádný rozhovory, hulení, chlast a paralen, bulení do noci, prosím ne. Žiletky schováme zpátky do šuplíku.
Proboha, prodala bych svoji duši, kdyby mi teď někdo přišel dát cígo. Možná i kundu. Vyřezala bych si na čelo nápis Marlboro, kdybych za to dostala krabičku. Takže asi tolik o snaze přestat kouřit.
Mimochodem, to přestáváním kouřit začalo v sobotu odpoledne. Od té doby jsem měla tři cigarety. A ve svým momentálním rozpoložení bych to potřebovala aspoň desetkrát znásobit. Potřebuju ublížit sobě, aby to aspoň trochu vyrovnalo, že ubližuju ostatním, zvlášť těm, tomu, kdo mě mají nejradši. #staypíčaZase jsem si udělala svůj anorektickej dýchánek. V hlavě si opakuju Hanzovo, že bych si měla začít vážit sebe sama, ale dost dobře to nejde, když se rozhlídnu a všude vidím, jak jsou všichni ostatní krásní a dokonalí, bez problémů, píšou si sračky na fuckbooku a všechno to, co je vidět zvnějšku… Je těžký myslet, že to tak není a nakonec si připadám jako hnusná, tlustá, debilní špína, co jí v tom dokonalým světě tak nějak trpěj, přehlížej. Je mi smutno ze sebe a zároveň mi z toho je ještě smutněji a taky trochu na blití, když se podívám na sebe samotnou, jak jsem zbytečnej člověk, co ho zajímá jenom, že nemá krásný vlasy jako tamta, velký prsa jako… no vlastně všechny, nenosí to cool oblečení, ale vlastně se ani nevzmůže vymyslet si něco svého, akorát v zrcadle pozoruju svoje stehna, co mi včera připadalo v pohodě, mám chuť si odříznout, nějak se toho zbavit nebo tak. A vím moc dobře, že řeším sračky, že vzhled se přeceňuje a podobný, že bych se spíš měla snažit, abych se nechovala jako debilní píča a neubližovala osobě, která měla tu smůlu, že si mě oblíbila.


Přitom mi nic nechybí. Jsem jenom zoufale nespokojená se sebou. Možná se dá říct, že se nenávidím. Protože nejsem podle svých představ, dokonalá žena, překrásná, šikovná ve všem, cokoliv… A zkusila jsem o tom mluvit, zase a znova, prý si mám přestat nadávat, ubližovat si, prý mu na mě záleží a mě tohle všechno na jednu stranu dělá radost, na druhou hrozně bolí, takže jen ležím v posteli, hladovím, brečím a tvářím se, že je to ok. A ono dokonce všechno v pořádku je. Jenom já ne nebo tak něco. A snažím se najít všelijaký zdravý způsoby, jak se s tímhle defektem vyrovnat, ale jde to docela pomalu. Každopádně od začátku prázdnin jsem na sebe krom nehtů ničím ostrým nesáhla, když se cítím mizerně, vytahuju zapalovač, kterej dost pálí, že to nevydržím a nemám šanci si tím nijak ublížit, a i když tohle asi není úplně nejlepší způsob jak se srovnávat s negativními emocemi nebo tak, ale abych to vylepšila, tak třeba chodím běhat, píšu deníčky, nebo L. prostě pevně obejmu a tvářím se jakože nic, aby nepoznal, že se něco děje a dál byl veselej a já mohla doufat aspoň v tohle. Jednoho dne všechno bude dobrý, když to zvládnem. Svět je růžovej a mě mrzí, že mu to kazím. Shouldn't talk about it..?

Vždycky koukám na motivační filmy. Miluju ten okamžik, když najednou po hodině a půl jejich boj skončí a oni získaj všechno. Náš boj asi neskončí už nikdy, jsme pořád zaseknutý v prostředku takových filmů a marně čekáme na konec. Ten scénář nám zbytečně moc natáhli, o tom žádná…


...!


Proboha. Sbírám se. Budu stejně dobrá jako ostatní. A takový. 2am myšlenky jsou samý sračky. Korektura článku žádná. Ale to cígo bych si dala, to je fakt. Stydím se za sebe a za tenhle článek, ale potřebuju si ho někde vydat, jako odstrašující případ. Omlouvám se jemu, omlouvám se vám. Dobrou noc.
 


Komentáře

1 Ang | Web | 24. září 2016 v 9:52 | Reagovat

noci jsou vždycky takovýhle. sebevražedný úmysly a člověk se už ani nesnaží. a ráno se diví a stydí.

2 SergiooF | E-mail | 16. ledna 2017 v 19:03 | Reagovat

I found this page on 17th place in google's search results. You need some search engine optimization. Many webmasters think that seo is dead in 2017, but it is not true. There is sneaky method to reach google's top 5 that not many people know. Just search for:  pandatsor's tools

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama