Much luv

29. července 2016 v 0:01 | Iffie |  Deníšet.
O co jsem přišla: pár party, 3 blunty, 2 bongy, nespočetně brk a pár schíz. A všechny svoje peníze!
Co jsem získala: Lásku.
Jsem cynická a bojím se ve všechny tyhle romantický věci věřit, ale nemůžu říct nic, jsem takhle šťastná. Trávíme spolu dlouhý dny a ještě delší noci ve vzájemných objetích; polibky, oudy v kolo vpletené, do sebe propletené, vlasy se mi omotávaj okolo jeho prstů, trochu to tahá a šeptám, pak taky trochu řvu, prohýbám se v zádech, dělám to tak pořád. Hymnus na penis. Za ty roky jsem se přestala bát, že jsem lesba; právě naopak a teď se asi někomu můžu zdát úchylná a nechutná a taky, že tohle vůbec nesouvisí s láskou, ale miluju to a miluju, když mě šuká, když je ve mně, miluju to úplně poprvý, když tak sladce vzdechne a usměje se, když mě pozoruje a já si pak připadám jako luxusní rajda, miluju, jak se na mě dívá, když ho kouřím a jo, miluju tohle a taky miluju jeho ruce, rty, vlasy, břicho, štíhlý záda, ty smutný oči a smutnej hlas, miluju, jak se mě dotýká, způsob jak mě objímá, hladí po vlasech a všechno tohle. Much luv. Říkají nám "vy dva zamilovaní," půjčují nám ložnice svých rodičů a diví se, jak dlouho že to spolu vlastně jsme. Divím se taky, připadá mi, jako kdybych nikdy neznala nic jiného než tohle a taky jako kdyby to bylo všechno celý úplně poprvé. Líbaná ústa ničeho nepozbývají, že ano. Čtvrtej. Jedenáctej, to mě překvapilo. První. A občas se přistihnu, jak si přeju, aby byl i poslední.

Pamatuj, že až ve chvíli kdy získáš to, co si chtěl, tak ti přestane záležet i na sobě samotnym.


Naneštěstí jsem hrozně nízkej člověk a jsou pro mě směrodatný vesměs jen základní fyzický potřeby. A mohla bych tu donekonečna opakovat, jak moc mi je teď líp, dokonce je to prý i vzájemný a on prý už nepotřebuje trávit dny v lihu anebo zkouřenej, aby mu bylo dobře. Je to celý fakt moc romantický, jsme si docela podobní a taky jsme oba splachovací a máme rádi podobný věci (až na pokémony), děsí mě, že je to až tak skvělý, protože jen čekám, kdy to skončí. Ale co je pozitivní, začala jsem jíst, spinkám jako miminko, když už pálím weed, jsem s ním a je mi skvěle (žádný věšení se na lustru) a jako v jednom z mála vztahů nemám pocit, že marním čas a bez něj by mi bylo líp, naopak mě to dost motivuje, protože se snažím být dokonalá a podobný blbosti a dokud to dělám v těchhle únosných mezích, tak je ze mě fakt zlatíčko, který vaří, každýmu pomůže, rozmazluje, udělá všechno, co se dá, aby byl Ug. šťastnej a taky plánuje, jak se bude učit do školy, chodit do posilky a všechno tohle. Ty poslední dvě teda jenom plánuju.

Ale ksakru. Já se fakt moc omlouvám, ale mám zatemněnej mozek a stačí mi, že mám co/koho kouřit, co jíst a co pít, s kým sdílet dny, sny, zážitky, v co věřit a v co doufat a že všechny ty věci, který mě ničily, jsou pryč. Tak buďte šťastní a odpusťte mi. Mám teď spoustu nápadů na všechno a co se sebou a svým životem a do budoucna a ani teď není moc z čeho se zpovídat, protože už před nějakou dobou, přesně vím kde a po jakým rozhovoru ta minulost jednoduše ztratila smysl. Je to všechno jedno, hlavně teď o půlnoci, o ztracený nepromilovaný noci, když hvězdy zpívaj a křičej a všechno se to děje venku za oknem a já se toho neúčastním. Ale tohle je poslední noc, kterou nechám odejít jenom tak. A moudro nakonec?

You only got one life, don't waste it

I mean we only got one night, get wasted
 


Komentáře

1 Ang | Web | 30. července 2016 v 12:10 | Reagovat

to jsem ráda, že jsi takhle spokojená. ať vám to dlouho vydrží.

2 xxx | Web | 8. srpna 2016 v 14:45 | Reagovat

preju ti to, je super to cist a i kdyz se tedcejtim podobne, i kdyz ted jsem v necem co se da nazvat vztahem, stejne tapu a nejsem schopna divat se na to takhle, zvlastni...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama